Dlaczego warto kupować ubranka dla dzieci online? 1
Dlaczego warto kupować ubranka dla dzieci online?

Wygodne, szybkie i satysfakcjonujące. Pandemia dodatkowo przyspieszyła to, co wydawało się nieuniknione. O czym mowa? Oczywiście o zakupach internetowych. Okazuje się, że to jeden z ulubionych sposobów wielu mam na uzupełnienie dziecięcej garderoby o ubranka dziecięce i sukienki dla dziewczynek. Dlaczego ten trend zakupowy zdobywa taką popularność? Czytaj dalej!

 

Lubimy kupować przez internet!

Czy wiesz, że w 2022 r. aż 75% Polaków zadeklarowało, że robi zakupy w sieci co najmniej raz w miesiącu? Co więcej, z badania CBRE wynika, że najczęściej zamawianymi przez internet produktami są właśnie ubrania – aż 58% respondentów wskazało właśnie tę odpowiedź. Najliczniejszą grupą, która zamawia odzież online, są kobiety w wieku 25-44 lat – w ten sposób odpowiedziało 69% ankietowanych.

 

Jak to wygląda w przypadku ubrań dziecięcych? Według badania przeprowadzonego przez Reporter Young nadal przeważa liczba osób kupujących stacjonarnie – 54,9% do 45,1% zamawiających online. Taki wynik sugeruje jednak, że sektor zakupów  w sieci ma w sobie duży potencjał. Często niższe ceny w sklepie internetowym oraz duży wybór asortymentu skłaniają coraz więcej rodziców do zakupów w sieci.

 

Jak widać, zakupy online dla większości mieszkańców Polski stały się powszechną czynnością, a zamawianie bluzek, spodni, bluz dziecięcych czy sukienek dla dziewczynek przez internet jest coraz popularniejszym trendem zakupowym. Dlaczego tak chętnie wybieramy właśnie ten sposób?

 

5 powodów, dla których warto robić zakupy ubranek dziecięcych online

Wygoda

Zakupy internetowe zrobisz wszędzie tam, gdzie masz internet. Nie potrzebujesz nawet do tego laptopa! Obecnie wiele sklepów online ma dostosowane witryny do przeglądarek mobilnych, więc spokojnie wybierzesz najpiękniejsze sukienki dla dziewczynek dla swojej córki z własnego telefonu, siedząc na kanapie i oglądając z nią bajki.

 

Duży wybór fasonów i rozmiarów

W sklepie stacjonarnym, zanim kupisz np. odpowiednią sukienkę dla dziewczynki na specjalną okazję, musisz przejść cały sklep, by odszukać właściwy wieszak z asortymentem, a następnie dany rozmiar. Dodaj do tego dziki tłum, który razem z Tobą postanowił wybrać się na zakupy. Brzmi jak dużo pracy, prawda?

 

Podczas zakupów online cały asortyment masz w zasięgu kliknięcia palcem. Dodatkowo możesz ustawić odpowiednie filtry, dzięki czemu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, np. sukienkę dla dziewczynki. W sklepie internetowym masz dodatkowo cały przekrój rozmiarów, więc wystarczy wybrać odpowiednią opcję i gotowe.

 

Oszczędność czasu i energii

Zakupy stacjonarne ubranek dziecięcych i sukienek dla dziewczynek to zawsze wielka wyprawa. Wyobraź to sobie – musisz najpierw dzieci ubrać do wyjścia (w tym czasie któremuś zawsze zachce się do toalety), potem siebie, zawieźć je do najbliższego sklepu, rozebrać, przymierzyć ubrania, ubrać na nowo, zapłacić, uciszyć którąś kłótnię z kolei, by ostatecznie wrócić z produktem do domu. Zmęczyliśmy się na samą myśl o tym, nie mówiąc już o realizacji.

 

Wybierając zakupy internetowe, oszczędzasz sobie tego wszystkiego. Dzieci mogą na spokojnie przymierzyć wszystkie ubrania, gdy paczka z zamówieniem dotrze pod wasze drzwi. Oszczędzasz czas, energię… i własne nerwy.

 

Możliwość odesłania zamówienia

A co w przypadku, gdy okaże się, że zamówiona sukienka dla dziewczynki jest za mała? To jest właśnie przewaga sklepu internetowego nad stacjonarnym. Masz zagwarantowane ustawowo 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, choć wiele sklepów oferuje znacznie dłuższe terminy.

 

Bardzo często nie musisz także biegać na pocztę, ponieważ jest możliwość odbioru paczki przez kuriera.

 

Satysfakcja

Zakupy służą nie tylko do zaspokajania podstawowych potrzeb, ale również dają sporo przyjemności. Jak to wygląda w przypadku zamówień online?

 

Według raportu Digital Dopamine, w którym przedstawiono wyniki badania przeprowadzonego wśród 1680 respondentów z USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii i Chin, konsumenci są bardziej podekscytowani, gdy ich zakupy docierają pocztą, niż gdy kupują stacjonarnie. Tę odpowiedź wskazało 76% osób z USA, 72% z Wielkiej Brytanii, 73% z Brazylii i aż 82% w Chinach.

 

Skąd aż tak wysokie wyniki? Tak zaprogramowała nas… natura! W momencie zamówienia i oczekiwania na przesyłkę organizm wydziela hormon dopaminę. Odpowiada on za uczucie spełnienia i euforii. Zatem zakupy internetowe przedłużają ten pozytywny stan, który zaburzyć może dopiero wysokość salda w banku pod koniec miesiąca. ;)

 

Zoya Fashion, czyli eleganckie sukienki dla dziewczynek w zasięgu Twojej ręki

Właśnie dla powyższych powodów stworzyliśmy sklep online z sukienkami dla dziewczynek Zoya Fashion. Chcieliśmy przede wszystkim ułatwić dostęp do najmodniejszych kreacji na wiele okazji dla Twojej córki. Znajdziesz tutaj zarówno sukienki dla dziewczynki na wesele czy wygodne sukienki na komunię dla dziewczynek, jak i te na co dzień.

 

Sprawdź teraz najnowszą kolekcję i zobacz, jakie to proste!

Komentarze do wpisu (1)

16 kwietnia 2023

dokładnie o tak, zaraz znowu pozamykają nam galerie i zostanie tylko sprzedaż online.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium