O nas

Jest ukryta magia w uśmiechu dziecka, ponieważ potrafi sprawić, że cały świat się uśmiecha.

sukienka świąteczna dla dziewczynki, sukienka dla dziewczynki, sukienka dla dziewczynki na wesele, sukienka wizytowa dla dziewczynki

Sukienki ZOYA to urocza mieszanka ulubionych stylów, od klasycznych i bajkowych po odważne i efektowne!

Zadowolenie naszych, szczególnie tych najmłodszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar wyjątkowy i  najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

Historia ZOYA

Na początku, nasze ubrania były szyte poza granicami kraju, a całą dystrybucję przeprowadzaliśmy samodzielnie. Mimo początkowych trudności i ograniczeń, firma ZOYA szybko zdobyła uznanie wśród rodziców, którzy poszukiwali oryginalnych i wysokiej jakości ubrań dla swoich dzieci w niewygórowanej cenie.


Z czasem, firma ZOYA rozrosła się i zaczęliśmy stopniowo otwierać nasze sklepy w Polsce zatrudniając kolejnych pracowników, którzy pomagali w produkcji i sprzedaży ubrań dla dzieci. Wraz z rozwojem firmy, zaczęły pojawiać się nowe wyzwania, jakie stawia przed nami rynek.


Jednym z takich wyzwań był kryzys gospodarczy, który uderzył w całą branżę odzieżową. Firmy zaczęły zamykać swoje sklepy, a klienci rezygnowali z zakupów luksusowych ubrań dla swoich dzieci. ZOYA także odczuła skutki kryzysu, ale zamiast rezygnować, my jako rodzice naszego trzeciego dziecka postanowiliśmy, że jeszcze bardziej musimy się zaangażować.


Rozpoczęliśmy poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i wprowadzenie sprzedaży online, przenosząc nasze działania do Internetu nie było łatwo - wiele nocy nieprzespanych, czy brak wolnego dnia w roku. Wszystko po to, aby utrzymać swoją markę i umożliwić dalszy rozwój.


Mimo kryzysu, firma ZOYA zawsze trzymała się swojego pierwotnego celu - dawania radości małym dzieciom poprzez ubrania wizytowe. Nasze produkty były zawsze wykonane z najwyższej jakości materiałów, a projektanci starali się dbać o każdy szczegół, aby ubrania były nie tylko eleganckie, ale również wygodne w noszeniu.


Po latach pracy i poświęceń, firma ZOYA stała się jedną z najlepszych marek ubrań wizytowych dla dzieci w Polsce. Nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością, a założyciele z dumą patrzą na swoje dzieło.


Ta krótka historia naszej firmy to historia o pasji, poświęceniu i wierze w swoje marzenia. To także historia o pokonywaniu trudności i nieustannym dążeniu do doskonałości. Dzięki swojej determinacji i niezłomnej woli, firma ZOYA stała się jednym z najlepszych marek eleganckiej odzieży dla dzieci w Europie, która sprawia radość maluchom i z dumą kupowana jest przez ich rodziców.

 

Stale poszerzamy grono naszych klientów i jesteśmy również w innych krajach:

ZOYA Austria: www.zoyafashion.at

ZOYA Czechy: www.zoyafashion.cz

ZOYA Holandia: www.zoyakinderen.nl

ZOYA Niemcy: www.zoyafashion.de

ZOYA Słowacja: www.zoyafashion.sk

ZOYA Węgry: www.zoyafashion.hu

ZOYA UK: www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Włochy: www.zoyafashion.it

ZOYA Finlandia: www.zoyafashion.fi

ZOYA Francja: www.zoyafashion.fr

ZOYA Hiszpania: www.zoyafashion.es

ZOYA Belgia: www.zoyafashion.be

ZOYA Dania: www.zoyafashion.dk

ZOYA Rumunia: www.zoyafashion.ro

ZOYA Bułgaria: www.zoyafashion.bg

ZOYA Litwa: www.zoyafashion.lt

ZOYA Łotwa: www.zoyafashion.lv

ZOYA Portugalia: www.zoyafashion.pt

ZOYA Estonia: www.zoyafashion.ee

ZOYA Chorwacja: www.zoyafashion.hr

ZOYA Irlandia: www.zoyafashion.ie

ZOYA Słoweniawww.zoyafashion.si

ZOYA Szwecja: www.zoyafashion.se

ZOYA Grecjawww.zoyapaidi.gr

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem sklep@zoyafashion.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu internetowego

ZOYA Fashion - eleganckie sukienki dla dziewczynek, sukienki dla dziewczynek na wesele, najpiękniejsze sukienki komunijne, sukienki na chrzest, sukienki na roczek, sukienki tiulowe dla dziewczynek, sukienki świąteczne dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium